Aloe serimiz

Farmasi Aloe Serimiz

ALOE PEELİNG-HASSAS TEMİZLEYİCİ

Mikro tanecikler sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırır.E Vitamini ile zenginleştirilmiş formülü tazelenmiş ve yumuşak bir cilt sağlar.

NASIL KULLANILIR:→Kullanmadan önce yüzünüzü ve boynunuzu ıslatın.Nemli cildinize dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın ve ılık su ile durulayın.

ALOE JEL-KONSANTRE NEMLENDİRİCİ

%93 oranında Aloe Vera Suyu içerir.Cildinizdeki nemsizliğin yarattığı gerilme duygusunun giderilmesine yardımcı olur.Tüm cilt tipi sorunlarına karşı koruma sağlamaya yardımcı jeldir.

NASIL KULLANILIR:Uygun miktarda ürünü özellikle hassas ve kuru bölgelere özen göstererek uygulayın.Ihtiyaç duydukça uygulamayı yenileyin.Açık yaralara uygulamayın.

ALOE MASKE-YOĞUN NEMLENDİRİCİ

Anında nemlendirme sağlayan bir bakım maskesidir.Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü cildi yoğun şekilde nemlendirir.

NASIL KULLANILIR:Temiz yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayın.15 dk bekleyin ve ılık su ile nazikçe durulayın.Haftada 1-2 kez kullanın.

ALOE KREM-GÜNLÜK NEMLRNDİRİCİ

Aloe Vera ile zenginleştirilmiş özel içeriği sayesinde gün boyu nemli kılarak cilt bakım ritüelinizi daha keyifli hale getirir.Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü cilt bariyerini dış etkilere karşı korumaya yardımcıdır.

NASIL KULLANILIR:Yeterli miktarda kremi temiz yüz ve boyun bölgesine uygulayın.Dairesel hareketlerle nazikce masaj yapın.

ALOE LOSYON-HIZLI NEMLENDİRİCİ

Ciltteki nem seviyesini ayarlayan bakım losyonudur.Shea Yağı ile zenginleştirilmiş formülü cilt bariyerini güçlendirir.

NASIL KULLANILIR:Yeterli miktarda losyonu temiz cildinize uygulayın.Dairesel hareketlerle nazikce masaj yapın